KOMPLEXNÉ SLUŽBY V OBCHODE A LETECKOM PRIEMYSLE

Spoločnosť TURDAY GS, s.r.o. úspešne pôsobí v náročnom a vysokokonkurenčnom prostredí leteckého priemyslu, špecializuje sa na dodávky civilnej leteckej techniky, opravy, zaučenie personálu, obsluhu a údržbu. Komplexnú ponuku spoločnosti TURDAY GS, s.r.o., ktorá vznikla v roku 2013, dotvárajú opravy, zaučenie personálu, obsluha, údržba a dodávka náhradných dielov pre letecký priemysel.

Široké spektrum technológii umožňuje našim náročným zákazníkom dodať komplexnú službu v oblasti dodávky leteckej techniky spolu s testovacími prístrojmi nevyhnutnými pre prevádzku, ako aj pre testovanie technologických častí a jednotlivých prístrojov nevyhnutných pre bezpečnosť. Dynamický rozvoj počas svojej krátkej histórie indikuje, že firma je schopná plniť aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientov.

Zákazníkom ponúkame:

  • vysokú kvalitu našich produktov, ktoré sa opierajú o dôkladný výber dodávateľov a overenú kvalitu,
  • fexibilitu, spoľahlivosť a pripravenosť riešiť požiadavky zákazníkov, ktoré vyžadujú „riešenie na mieru“,
  • stabilné zázemie našej spoločnosti,
  • skvalitňovanie a zlepšovanie služieb na základe požiadaviek našich obchodných partnerov.

Firma spolupracuje zo zahraničnými partnermi v oblasti servisu a obsluhy – PBS Aviation s.l. z Portugalska.

V oblasti dodávok ucelenej techniky s firmami z Cypru, Singapuru, Kanady a Ruska.

Osobná bezpečnosť

Osobná bezpečnosť je riešená ponukou , ktorá spĺňa najvyššie nároky na ochranu osoby, pre rôzne úrovne a typy ochrany pred strelnými, alebo chladnými zbraňami. Všetky prvky ochrany spĺňajú  normy GOST R 50744‑95,   NIJ‑Std‑0106.00  a NIJ-Std-0101.04. Splnenie podmienok týchto noriem, dávajú záruku vysokej kvality a bezpečnosti

Potrebujete zistiť akékoľvek informácie?

Kontaktujte nás